Wyszukiwarka biletów autokarowych

Zapraszamy Państwa do rezerwacji biletów za pośrednictwem poniższego formularza:

Wyszukiwarka przewozów krajowych:

Wyszukiwarka dowozów na lotnisko:

Bilety lotnicze, autokarowe i promowe.

Bilety lotnicze

Bez względu na to czy podróżujecie Państwo regularną linią lotniczą czy tania linią lotniczą zaproponujemy Państwu zawsze najkorzystniejszy wariant podróży. Umożliwia nam to jednoczesne korzystanie z nowoczesnego systemu rezerwacyjnego AMADEUS dającego dostęp do 488 linii lotniczych świata oraz systemu wyszukiwania najniższych taryf.

W przypadku rezerwacji biletów lotniczych, nasz pracownik przedstawi Państwu trzy najkorzystniejsze warianty przelotu do miejsca docelowego zgodnie z podanymi przez Państwa kryteriami. Dzięki temu zyskujecie Państwo wymierny wpływ na wybór opcji podróży oraz wysokość ponoszonych przez Państwa kosztów i generowanych oszczędności.

Zawsze gdy tylko to możliwe proponujemy Państwu wystawienie biletów elektronicznych. Bilet elektroniczny to bilet lotniczy z danymi zapisanymi wyłącznie w formie elektronicznej, zastępujący tradycyjny, papierowy dokument. W praktyce oznacza to, że po dokonaniu rezerwacji potwierdzenie wysyłane jest e-mailem i może być wydrukowane na biurowej lub domowej drukarce. Dla przewoźnika wydruk ten nie jest jednak niezbędny, gdyż wszystkie informacje o bilecie znajdują się w systemie rezerwacyjnym. Przy odprawie biletowej wystarczy pokazać ważny paszport. Można również skorzystać z urządzenia do samodzielnej odprawy. Bilet elektroniczny to oszczędność czasu i formalności ograniczone do minimum.

Najważniejsze zalety biletu elektronicznego:

- może być wystawiony w dowolnym momencie zgodnie z zamówieniem telefonicznym lub internetowym, a potwierdzenie
  rezerwacji przesyłane jest e-mailem
- rezerwacja może być dokonana nawet na godzinę przed odlotem samolotu, jeżeli pozwalają na to warunki taryfy
- bilet elektroniczny nie musi być odebrany z biura podróży,
- nie trzeba czekać na jego dostawę, jak również nie trzeba pamiętać, żeby zabrać go na lotnisko,
- w przypadku zmian podczas podróży nie ma konieczności stawienia się w biurze linii lotniczej lub w biurze podróży w celu
  zaktualizowania biletu zgodnie z nowym planem podróży
- biletu elektronicznego nie można zgubić, a potwierdzenie może być drukowane wielokrotnie
- w przypadku rezerwacji typu PTA (początek podróży i odbiór biletu z dowolnego lotniska na świecie) nie trzeba ponosić
  dodatkowych kosztów przedpłaty (nawet do 40$)

Elektroniczne potwierdzenia rezerwacji

Zawsze, po zakończeniu procesu rezerwacji otrzymacie Państwo potwierdzenie rezerwacji w wersji elektronicznej. Potwierdzenie zawiera wszystkie istotne elementy dotyczące zamówionej podróży: numery rejsów, godziny przelotów, czas zgłoszenia się do odprawy, dane dotyczące zarezerwowanego hotelu lub samochodu oraz ceny zamówionych usług. Dzięki dołączonemu do potwierdzenia rezerwacji, generowanemu automatycznie linkowi istnieje możliwość natychmiastowego przejścia do modułu Check My Trip i skorzystania z wszelkich oferowanych przez niego udogodnień.AutokaroweW naszej ofercie posiadamy bilety autokarowe do wszystkich państw Europy.

Stałym Klientom przewoźnicy autokarowi przyznają Kartę Stałego Klienta, która daje jej właścicielowi prawo do zniżki przy zakupie biletu oraz dodatkowe przywileje i uprawnienia.

Zapewniamy komfort, bezpieczeństwo oraz fachową i miłą obsługę kierowców i kompetentnych pilotów podczas całej podróży.

W sprzedaży oferujemy bilety następujacych przewoźników:
Active Trade, Appia, Eurokar, Eurolines, Eurobus, Bermuda, Delta Travel, Orbis Transport, Atas, Agat, Polonia Transport, Mak Agrosil Tourist, Rudnik Tumay, Pol-Fol, Columbus, Omar, Intercars, Polka Service, Contribus, Sindbad, Rumat, Becker Reisen, Mario Trans, Wactur, KTT Katowice, Gepard, Radtur, Baltic Express, Tourbaltic.


Promowe

W naszej ofercie posiadamy bilety promowe do wszystkich portów w Europie.

W sprzedaży oferujemy bilety następujacych przewoźników promowych:

Strona główna :: Bilety :: Business Travel :: Wczasy i turystyka :: Ubezpieczenia :: O nas :: Kontakt

© 2022 Altis Travel   Projekt i opracowanie serwisu Neta.pl